ŹRÓDŁA SMAKU

JEMY ŻEBY ŻYĆ ŻYJEMY ZE SMAKIEM

ADRES SKLEPU

Źródła Smaku ul. Słowicza 1 H, G Mysiadło 05-509 Piaseczno

TELEFON

(+48) 602 613 422

Po latach poszukiwań wiarygodnego dostawcy smacznej żywności dla wegan i wegetarian zrozumieliśmy…

…że musimy  wyprodukować ją sami. I tak staliśmy się pierwszym sklepem ze zdrową żywnością posiadającym za ścianą własną pracownię gastronomiczną. Odtąd każdego dnia pracujemy na zaufanie naszych klientów. Smak naszych potraw to przede wszystkim kompozycja smaków warzyw. To źródła smaku, którymi obdarowała nas natura.

Przyprawy, tylko naturalne, stosujemy z umiarem.

Nasz sklep powstał w 2007 roku. Proponujemy naszym klientom szeroki wybór produktów ekologicznych oraz takich, które zostały wyprodukowane naturalną, często tradycyjną metodą bez użycia konserwantów. Posiadamy w naszej ofercie również produkty bez laktozy, bezglutenowe, bez cukru.

W roku 2013 przy sklepie otworzyliśmy pracownię garmażeryjną…

 

…którą lubimy nazywać Wytwórnią dobrych smaków. Prawdopodobnie jesteśmy pierwszym w Polsce sklepem ze zdrową żywnością, prowadzącym własną produkcję żywności. Podstawą dobrego samopoczucia na co dzień jest odpowiednia dieta bogata w witaminy, minerały i przede wszystkim wolna od chemicznych ulepszaczy. Takie wartości posiada zdrowa żywność. Świadomość wzrasta w miarę jedzenia, ponieważ lepiej się czujemy i wyglądamy.

Dbajmy o siebie i swoich bliskich.

Galeria naszych produktów

Gotujemy z pasją

to naturalne