Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

KATEGORIE
Zamknij

Napój migdałowy bez cukru BIO

13.90  z VAT

Ten napój może być kwalifikowany jako „bezcukrowy”, ponieważ zawiera mniej niż 0,5g cukrów na 100ml lub 100g; oraz jako „niesłodzony”, ponieważ żaden z użytych składników nie jest użyty ze względu na swoje właściwości słodzące. (zgodnie z regulacją KE nr. 1924/2006.). Nie zawiera glutenu i laktozy.

Zamknij

Napój NATUMI migdałowy bez cukru

12.80  z VAT

Nasz napój migdałowy bez dodatku cukru.

SKŁADNIKI
woda, migdały* (4%), lecytyna słonecznikowa, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT.

Zamknij

Napój NATUMI orkiszowy z migdałami

12.90  z VAT

Dla Hildegardy von Bingen orkisz był „najlepszym zbożem”; migdał polecał go wszystkim, którzy „stracili rozum”. Orzechowy aromat prażonych migdałów jest wisienką na torcie w postaci łagodnej słodyczy orkiszu.

SKŁADNIKI
woda, pszenica orkisz* (12%), migdały* (2,5%), olej słonecznikowy*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Ekologiczny napój z pełnoziarnistego orkiszu. Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy. Bez dodatku cukrów . Zawiera naturalnie występujące cukry. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT.

Zamknij

Napój NATUMI orkiszowy z wapniem

10.30  z VAT

120 mg wapnia – zero moo. Odmiana ta zawiera tyle naturalnego wapnia co mleko krowie: 120 mg na 100 ml, pochodzi z roślinnego źródła wapnia Lithothamnium calcareum i jest szczególnie dobrze przyswajany przez organizm ludzki.

SKŁADNIKI
woda, pełnoziarnista pszenica orkisz* (17%), olej słonecznikowy*, algi morskie (Lithothamnium calcareum 0,4%), sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Ekologiczny napój z pełnoziarnistego orkiszu. Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT.  Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Zamknij

Napój NATUMI owsiany bezglutenowy

10.80  z VAT

Owies uprawiany jest na specjalnie chronionym, zabezpieczonym terenie, co pozwala uniknąć jakiejkolwiek możliwości zanieczyszczenia innymi rodzajami zbóż. Czysty owies i nasz bezproblemowy system kontroli gwarantują absolutnie czysty napój owsiany Natumi, bezglutenowy.

SKŁADNIKI
woda, bezglutenowy owies* (11,5%), olej słonecznikowy*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny ).

Napój owsiany wyprodukowany z wyselekcjonowanego czystego owsa, chronionego przed zanieczyszczeniem od innych zbóż. Systematyczna analiza jest wykonywana na każdej partii w celu zagwarantowania napoju bez glutenu. Bez laktozy. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Produkt UHT.

Zamknij

Napój NATUMI owsiany z migdałami

13.20  z VAT

Napój owsiany z migdałami, bez dodatku cukru.

SKŁADNIKI
woda, owies* (14), migdały* (3%), lecytyna słonecznikowa, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT.

Zamknij

Napój NATUMI owsiany z wapniem

10.75  z VAT

Wysokiej jakości wapń pochodzi z roślinnego źródła wapnia Lithothamnium calcareum. Szklanka o pojemności 200 ml zawiera tyle samo wapnia co mleko krowie i pokrywa już 30% dziennego zapotrzebowania.

SKŁADNIKI
woda, pełnoziarnisty owies* (16%), olej słonecznikowy*, algi morskie (Lithothamnium calcareum), sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

 

Zamknij

Napój NATUMI ryżowy naturalny

8.90  z VAT

Możesz cieszyć się naszym zimnym i czystym napojem ryżowym lub zmieszać go z delikatnymi sokami owocowymi lub warzywnymi. Jeśli wolisz gorące: wszystkie napoje Natumi są idealne do gotowania i pieczenia.

SKŁADNIKI
woda, ryż* (14%), olej słonecznikowy*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Ekologiczny napój z ryżu. Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy, glutenu. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Zamknij

Napój NATUMI ryżowy z kokosem

11.60  z VAT

Napój ryżowo-kokosowy Natumi może być serwowany z lodami lub jako dodatek do owocowego shake. Dodatkowo nadaje się również do pieczenia oraz jako dodatek do deserów i musli. Wstrząsnąć przed użyciem.
Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujace cukry. Produkt UHT.

SKŁADNIKI
woda, ryż* (14%), napój kokosowy* (6%), sól morska, naturalny aromat* (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Zamknij

Napój NATUMI ryżowy z wapniem

9.90  z VAT

Nasz wapń pochodzi ze źródła wapnia Lithothamnium calcareum pochodzenia roślinnego i jest szczególnie wysokiej jakości. Szklanka o pojemności 200 ml pokrywa już 30% dziennego zapotrzebowania na wapń.

SKŁADNIKI
woda, ryż* (14%), olej słonecznikowy*, algi morskie (Lithothamnium calcareum, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny).

Ekologiczny napój z ryżu. Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy, glutenu. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Zamknij

Napój NATUMI sojowy naturalny

8.30  z VAT

Napój sojowy naturalny jest tak samo wszechstronny jak mleko. Nawiasem mówiąc, dotyczy to wszystkich napojów sojowych Natumi. Ciesz się nim w czystej postaci, jako wyrafinowany koktajl „mleczny” lub pyszne kakao. Możesz ich również użyć do gotowania i pieczenia lub przygotowania pysznych puddingów i deserów.

SKŁADNIKI
woda, ziarno soi* (9%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Produkt w 100% roślinny. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Zamknij

Napój NATUMI sojowy z wapniem

9.30  z VAT

Jak wszystkie napoje wapniowe Natumi, wzbogacamy nasz napój sojowy o wysokiej jakości wapń pochodzący z roślinnego źródła Lithothamnium calcareum. Wystarczy jedna szklanka o pojemności 200 ml, aby pokryć 30% dziennego zapotrzebowania na wapń.

SKŁADNIKI
woda, ziarno soi* (9%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Produkt w 100% roślinny. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt UHT. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.